PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 333
oceny
6,8 10 1 75333
7,1 21
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

To był dla mnie szok....podobno ma być 4 część M:I z Bradem. Że niby Ethan Hunt chce zająć się rodziną, a Brad czyli nowy agent ma mnieć niewykonalnie zdania....
Powiedzcie że to nieprawda proszę!!!!! # była straszna!

byloby zajebiscie...

a swoja droga gdzies takie cos wyczytal? czy po prostu jestes niedojebany i pierdolisz od rzeczy?!

użytkownik usunięty
zwol

no nie byłabym tego taka pewna... na róźnych stronach i jeszcze jedno nie pierdole od rzeczy

ok, zwracam honor...

ale i tak uwazam ze to zajebiscie ze Brad zagosci w M:I, moze nawet zagra wspolnie z Tomem Cruise, pierwszy raz od wampirow... bedzie super, na bank

użytkownik usunięty
zwol

zagrają ale tom może jakieś 10 min, tak mi się wydaje...

no i git!

ocenił(a) film na 7
zwol

Z tego co wiem to Tom Cruise nie pojawi się w ogóle a to dla tego, że wytwórnia, która tworz M:I zerwała z nim kontakt przez te jego odchyły typu "zjem łożysko" ale filmy chcą kręcić dalej i zatrudnili Brada Pitta.
Ale M:I bez Criusea to nie będzie to samo M:I.

Szajba

do dupy! Brad jest rewelacyjny ale M:I rzeczywiscie nalezy tylko i wylacznie do Toma Cruise...

swoja droga dziwi mnie postepowanie Paramount, co i komu chca udowodnic pozbywajac sie najwiekszej gwiazdy kina?!

użytkownik usunięty
zwol

moim skromnym zdniem to nie powinno być 4 części...

zwol

najwiekszej gwiazdy kina ?? haahahahahahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones