PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 321
ocen
6,8 10 1 75321
7,1 21
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Najlepsza część.

ocenił(a) film na 8

Nie wdziałem jeszcze tylko czwórki.
Mnóstwo akcji, szybkie tempo, adrenalina i fajne efekty.
Brawa także dla Seymoura Hoffmana. Kolejny raz pokazał że jest świetnym, charakterystycznym
aktorem.
7/10. Dałbym 8 gdyby film był troche bardziej realistyczny a mniej futurystyczny.

ocenił(a) film na 8
Penguin27

Czwóreczka też niezła.

ocenił(a) film na 7
Penguin27

Dla mnie czwórka jeszcze lepsza.

ocenił(a) film na 8
kozior

Ja po obejrzeniu czwórki musiałem trójeczce podnieść ocenę. Trójka najlepsza ze wszystkich:)

ocenił(a) film na 7
Penguin27

Tak czy siak, seria i tak dużo lepsza niż przereklamowany Bond.

ocenił(a) film na 8
kozior

Masz na myśli Skyfall? B mnie się to bardzo podobało. Film nieco inny niż poprzednie Bondy. Łączy tradycję z nowoczesnością i nutką sentymentalizmu. Poza tym jest dobrze zrobiony. Świetny warsztat.

ocenił(a) film na 7
Penguin27

A mi się kompletnie nie podobał, za bardzo próbują się skupiać na rozterkach i emocjach Bonda, które mnie ani trochę nie obchodzą. Poza tym dla mnie to typowe kino w stylu zabili go i uciekł, co prawda o Mission impossible też można tak powiedzieć ale jednak dla mnie jest bardziej wiarygodny, jedynie te maski mi nie pasują ale to już chyba ma być taki znak rozpoznawczy serii.

ocenił(a) film na 8
kozior

Bo w kinie jest moda na uczłowieczanie bohaterów i na wprowadzaniu do filmów o nic psychologii. Mnie to nie pasuje w takich np. batmanach Nolana. Ale w Skyfall mi się to podobało.

ocenił(a) film na 8
kozior

Mnie też się on nie podobał. Głównie jeśli chodzi o fabułę. W pierwszych Bondach tych z Connerym " M" był facet a sekretarka Monny Penny była biała. W późniejszych Bondach tych z Brosnanem ( najlepszych zresztą) " M" była kobietą. A teraz nagle pojawia się znów facet. Co to ma być ja się pytam już przeżyję to że Bonda gra James Blond ale tego nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones