PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 333
oceny
6,8 10 1 75333
7,1 21
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Rewelacja 9/10

ocenił(a) film na 9

Świetny film akcji z świetną obsadą, wartką akcją, bardzo dobrymi efektami specjalnymi i nieźle zrobionymi scenami akcji. Fabuła też na poziomie. Jedynie niektóre sceny akcji rozgrywające się w nocy (a dokładniej ich montaż) odstają od doskonałej reszty filmu, ów montaż jest trochę taki że można dostać od niego oczopląsu. Ale po za tym film jest genialny

frycek49

Frycek po seansie, tak samo jak i mnie przyszedl do glowy podglad opini na FilmWebie.pl no i standardowo wszyscy objechali film z gory do dolu, a mnie nawet sie podobal, raczej nie jest on wart wielkich przemyslen czy jakiejkolwiek nauki, ot po prostu taki relaks przy telewizorze. Uwielbiam kino Coppoli, Quentina Tarantino jednak czasem miło tak obejrzeć kino akcji w ktorym pelno odstapien od rzeczywistosci i pelno dziur w scenariuszu. A w tej produkcji z Tomem na czele jakos tak niezauwazalem tego ze rozpial kajdany przy pomocy wsuwki w ciagu 2sekund i przez ugryzienie glowny bohater uspal przeciwnikow. :P Ot mila produkcja dla oka na 7+ zasluguje, a w swoim gatunku (kino akcji) na miejsce w pierwszej dziesiatce, no bo jaki film lepszy w tej kategorii?

ocenił(a) film na 9
frycek49

Bardzo dobre kino akcji. Bez większych przemyśleń, ale ze sporą dawką emocji. Kilka krótkich fragmentów mnie raziło, ale i tak nie pozbawiło przyjemności z oglądania filmu.
Dobrzy aktorzy, dobra fabuła, dobrze zrealizowane sceny akcji. Montaż faktycznie czasem potrafił drażnić.
Solidna porcja naprawdę dobrej rozrywki. Polecam. :)

ocenił(a) film na 5
Khaosth

Cruise nie chodzi, on biega, i tylę mogę powiedzieć o tym filmie.

ocenił(a) film na 7
frycek49

Przyznam, że poza scenami akcji (zaraz na początku filmu, na moście, w Szanghaju) to ten film mnie się nie podobał. Bardzo mi przypomina część drugą, a z kolei pierwszej (moim zdaniem najlepsza) nie przypomina w ogóle. Po prostu zarówno w drugiej jak i w trzeciej części w pewnym momencie już nie są ważni agenci, ta cała agencja, nawet "ci źli" (terroryści) - ważne jest żeby uratować dziewczynę. W dwójce jest to zwykłe "koleżanka", a w trójce już żona ale chimera i królicza łapka jakoś schodzą na drugi plan. Oglądając ten film miałem takie wrażenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones