PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 321
ocen
6,8 10 1 75321
7,1 21
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Szok

ocenił(a) film na 2

Po obejrzeniu tego dzisiaj w tv zastanawiam się jak mogłem kiedyś dać 5 i daje 2 i to trochę ocena na wyrost. Ten film to jedna wielka żenada, wszystko naciągane do granic możliwości, każda kolejna scena wprawia bardziej w ogłupienie niż poprzednia, odnoszę wrażenie że te filmy robią tylko dla kompletnych debili...

DrGozno

Dla debili - czyli dla ciebie. Bo sadzac po twojej wypowiedzi to albo nie ogladales tego filmu albo kompletnie nie znasz sie na knie. Film jest genialny. Czego ty sie spodziewales po kinie akcji??? Scen milosnych??? -.-

ocenił(a) film na 2
luk235

Czy znam się na kinie czy nie może mi powiedzieć raczej krytyk filmowy a nie taki chłopek roztropek jak ty. Po stwierdzeniu że film jest genialny już wiem że nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji na temat kina. Nie będę Ci tłumaczył czym jest logika w filmach bo już widzę że jest Ci to obce, dalej oglądaj arcydzieła i trwaj przy swoim. Na pewno urzekła Cie scena gdzie przez pół godziny toczy się po ulicach butelka z tajemniczą zawartością a mały Tommy niezdarnie gania ją po miejskiej dżungli jak Kubuś Puchatek po stumilowym lesie, a ona się toczy i toczy i wciąż ucieka...

DrGozno

Skonczyles??? Moze to nie jest arcydzielo ale jest na pewno lepsze od filmow ktore juz widziales.A ,, szok'' to jest patrzec na twoje wypowiedzi...

ocenił(a) film na 2
luk235

A teraz chcesz mi wmówić że wiesz jakieś filmy widziałem i że ten gniot jest lepszy, no no.. Szok chyba tylko ty przeżyłeś czytając moje wypowiedzi wiec coś chyba sobie roisz koleżko.. Mało ciekawe są Twoje wypowiedzi więc mniemam że gimbaza to miejsce z którego pochodzisz i tam też powinieneś wrócić.

DrGozno

Nic o mnie nie wiesz wiec sie przymknij ,, koleżko'' a skoro tak mowisz to pewnie ty z niej pochodzisz.

ocenił(a) film na 2
luk235

ojej wydało się, jednak gimbaza, teraz potrafię zrozumieć ze jeszcze nie dorosłeś do prawdziwego kina. Mission Impssible arcydziłem.. Quo vadis?

DrGozno

Haha . Co sie wydalo ?? Ze jestes kretynem i kompletnie nie umiesz sie opanowac. Dobra skonczmy na tym ze film jest dobry a z tym arcydzielem to tak nie do konca sie zrozumielismy. Chodzilo mi poprostu ze film posiada wszystlie cechy dobrego kina akcji a kazdy ocenia film inaczej .

ocenił(a) film na 2
luk235

Kretyn to Cie zrobił i zapomniał powiedzieć o aborcji, dlatego jarasz się niezniszczalnym twardzielem Tomem i jego misjami. I po tym wszystkim doszedłeś do winsoku że każdy może mieć swoje zdanie, wow, serdeczne gratulacje, poznałeś idee filmwebu. Zajęło Ci to trochę ale i tak jestem pod wrażeniem postępu.

DrGozno

Ta rozmowa do niczego nie prowadzi. Kurde serio . No to pojechales kolego . Teraz to wyszlo ze ty jestes z gimbazy skoro stosujesz takie slownictwo ktorego nauczyles sie od klegow z lawki

ocenił(a) film na 2
luk235

To była odpowiedz, spójrz kto pierwszy kogo obraził i następnym razem pomyśl zanim napiszesz bo znowu ktoś Ci ładnie odpowie i będzie płacz i zgrzytanie zębów.

DrGozno

To ty obraziles ten film jako pierwszy piszac ze film jest dla debili.Obraziles wszystkich ktorzy ogladali ten film . To raczej ty jestes mocno zryty. Pomysl zanim cos napiszesz.

ocenił(a) film na 2
luk235

Ale z Ciebie koleś, myślisz trochę? Obraziłem film? Pierwsza sprawa to poproś panią od polskiego żeby wytłumaczyła Ci na czym polega czytanie ze zrozumieniem a później wróć do pierwszego postu, nie wróżę Ci sukcesów na maturze :D Masz równo pod grzywą czy nie koniecznie, chyba raczej to drugie skoro powtarzasz moje posty :D I widzę że znowu obrażasz tępaku i nic do Ciebie nie dotarło, człowiek który nie uczy się na błędach daleko w życiu nie zajdzie. Zryty to Ty masz beret, skoro twierdzisz że obraziłem samego siebie.. Nie wiem na którym skrzyżowaniu Cie znaleźli że takie perełki wypisujesz gburze...

DrGozno

Jestes smieszny. Nie potrzebnie sie wysililes piszac tyle.I tak kazdy wie kto ma racje. Oceniles ten film zbyt surowo.Jeszcze raz powtorze . Film ten posiada wszystkie cechy dobre kina akcji . Raczej nie jestes dobrym melomanem. A matura poszla nawet dobrze :D wiec sie nie przejmuj

ocenił(a) film na 2
luk235

Melomanem? :D:D:D Zapraszam do słownika, chyba jednak Cię przeceniłem, ale ubaw mam teraz nieziemski :D:D:D:D:D Matura poszła dobrze, aha, tylko lekkie problemy ze znaczeniem słów, to ile kosztowała ta matura, bo nie wspomniałeś :) I dalej mi będziesz wmaszczać że źle oceniłem, jak możesz komuś wmawiać swoje zdanie, szczególnie na takim forum, robisz z siebie błazna... Śmieszny nie jestem, raczej mam dobrą śmiechawe, ale z Ciebie :) I nie wysilam się pisząc, nie mam z tym najmniejszego problemu, Ty pewnie robisz sobie przerwę co dwa słowa, i większą sjestę co zdanie bo głowa nie wyrabia takiego tępa :)

DrGozno

Spytalem sie brata czy meloman to osoba oglsdajaca filmy. Odpowiedzial ze tak. A bylem prwny ze tak wlasnie jest. Nie jestem i nie bylem dobry z polaka wiec z czym do mnie a matura nie kosztowala wiele o ile wogole cos kosztowala. Zreszta to moje sprawy. Nie potrzebnie ciagnelismy ta rozmowe. Wiec sorry za te wyzwiska ale zdenerwowoalo mnie jak ktos daje takiej legendzie kina 2/10 . W sumie to nadal nie rozumiem dlaczego tylko tyle. Pewnie nie lubisz tego typu kina. Ja wlasnie uwielbiam. Niech ci sie wiedzie w zyciu kolego :D

DrGozno

A tak wogole to polonista??? :D :D

użytkownik usunięty
DrGozno

Raczej ty jesteś debilem, w ogóle znasz się na kinie akcji? Bo po tym co piszesz to chyba gówno o takowym kinie wiesz. Popieram użytkownika luk235. A tak po za tym dochodzę do wniosku, że ktoś musi się w końcu zabrać za wszechobecnych na filmwebie hejterów, ten portal jest przez was całkowicie zdominowany. Nie ma filmu pod którym nie byłoby rażących w oczy wypowiedzi, w 90 % hejtujących, obrażających. Człowiek, któremu się podobało coś, wie że nie ma sensu tego pisać bo zaraz rozpęta się wojna, i zostanie zbluzgany na wszystkie możliwe sposoby. Śmieszny kraj polska, tu jest fakt.

ocenił(a) film na 2

Jak nazywasz mnie debilem to to świadczy raczej o Tobie bo ja osobiście nikogo nie obrażam więc nie będę z Tobą rozmawiał o kinie ani o niczym innym, bo jesteś dla mnie hipokrytą i prostakiem. A subiektywna opinia na temat jakiegoś filmu jest właśnie sensem tego portalu. Polska nie jest krajem śmiesznym ani trochę wg mnie, raczej można zapłakać nad jej losem, a to dzięki ludziom takim jak ty między innymi. Hejterem jesteś właśnie Ty, w temacie o filmie nie wspomniałeś o nim nawet tylko wylewasz jakieś dziecięce żale...

użytkownik usunięty
DrGozno

Widać, po tobie, czytając wcześniejszą konwersację z luk235, że gimbaza broni się gimbazą. A może nawet jeszcze młodszy jesteś. Musisz się jeszcze wiele nauczyć dzieciaku. Żegnam i naucz się przynajmniej dobrze hejtować, jeśli chcesz iść dalej w tym jakże polskim i majestatycznym kierunku, internet i tak już jest wami zawalony, więc dla normalnych internautów nie ma żadnej różnicy. P.S"Możesz być tylko lepszy..."

Hah dobre . Ale nie jestem gimbaza . On chyba tez nie :D . Hejters BACK!!!!

użytkownik usunięty
luk235

Nie uważam, że jesteś gimbazą, tylko po prostu widziałem, że DrGozno natarczywie chciał ci to wmówić, a wiesz dobrze, że ci którzy wyzywają innych od gimbazy sami są w takim wieku:) No ale skoro mówisz, że nie jest, no to jeszcze gorzej... Żeby będąc starszym tak się poniżać...

P.S to co napisałem , że "gimbaza broni się gimbazą" nie chodziło mi o ciebie luk235, tylko o niego że ciągle się tym zastawia i jest to jego argumentem w konwersacji. Pzdr

Kurde obczaj goscia wogole co pisze . Przeciez to sie kupy nie trzyma. A tak wogole to mam niezla beke z takich ludzi wiec ...
:D :D

użytkownik usunięty
luk235

Najlepiej ignorować, to jest lek na wszystko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones