Jonathan Rhys Meyers

Jonathan Michael Francis O'Keefe

7,9
12 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Rhys Meyers

Joaquina Phoenixa? Wg mnie obaj aktorzy mają coś wspólnego, jakoś ich spojrzenie jest podobne. Jednak kiedy ostatni raz podzieliłem się tym spostrzeżeniem, zostałem wyśmiany. Co myślicie?

ValasHune

Tak, tak, tak! Nie moglam sobie przypomniec do kogo on jest podobny! Jakos tak Joaquin Phoenix nie jest takim znanym aktorem, ale zapamietalam go ze "Spaceru po linie" i skojarzylam z Jonathanem:), to samo spojrzenie i usmiech;>, wzrost. Nie wiem czemu zostales wysmiany...

Gryzio

No Gryzio jak możesz pisać, że Joaquin nie jest znanym aktorem? jest cholernie znanym!
a to podobienstwo to takie średnie, no ale obaj są boscy:) chociaż Phoenix bardziej jak na mój gust

Gryzio

Joaquin Phoenix nie jest znanym aktorem??? Aaaa co Ty mówisz??
Hmm faktycznie coś podobnego jest w tym spojrzeniu... Ale chyba nic więcej

Gryzio

Phoenix mniej znany od Meyersa? ROTFL dawno takiej glupoty nie slyszalem

ValasHune

Moze nie tak calkiem podobni z wygladu, ale spojrzenie obu ma to cos... :)

ValasHune

ja tez je widze...tak troche ale jest:) na 99%!

ValasHune

dokładnie.! właśnie obejrzałam Gladiatora i coś mi w Phoenixie wydało się znajomego.. na początku właśnie pomyślałam, że to Meyers a tu się okazuje, że pomyłka ;))

ValasHune

dokładnie to samo sobie pomyslalam jak zobaczyłam zdjecie z filmu "wszystko gra"

DoNiA

No lubię strasznie porównania,i tu jestem tego samego zdania,podobni bardzo jak dwie krople wody,bracia? hehe.Komodus w młodości.

aronn

A Lambert trochę jak Żebrowski,Cichopek(czytaj Cipopek) do Katie Holmes żony Cruisa ,jeśli chodzi o porównania.

ValasHune

wg mnie Jonathan Rhys-Meyers to skrzyżowanie Joaquina Phoenix z Ethanem Hawke jeśli chodzi o podobieństwo:)

F_L

Trochę w tym prawdy, ale mi bardziej z Phoenixem kojarzy się Rufus Sewell ... Zawsze jak oglądam tego drugiego, to widzę Joaquina :) Ale obydwu uwielbiam :)

Jeffrey_Goines

hehe wg mnie ten koles jest podobny do Kevina Bacona najbardziej jesli maialbym strzelac:P

ValasHune

Dokładnie tak! O tym samym pomyślałam, kiedy zobaczyłam go w 'Dynastii Tudorów'!

ValasHune

Może i tak, ale mi bardziej przypomina Paula Popowicha zwłaszcza jak Paul grał w Anonimowych krwiopijcach to było widać duże podobieństwo

ValasHune

Szczerze, to ja do pewnego czasu, w ogóle nie mogłam ich odróżnić, więc przyznaję swoją rację założycielowi tematu ;]

ValasHune

To prawda,obaj są do siebie bardzo podobni,zwłaszcza to ich spojrzenie...Nie wiem jak mogłeś zostać wyśmiany.Najwyraźniej Ci co Cię wyśmiali nie dostrzegają tego...

ValasHune

Ja bym powiedziała, że przypomina McDowella trochę. Pheonixa na pewno nie.. ;)

szuwarcia

Ja nie dostrzegam żadnego podobieństwa. Jedynie spojrzenie mają podobne, ale nic poza tym.

ValasHune

jak najbardziej - Oni mają coś takiego w sobie, że wzroku oderwać od nich nie można, niedawno szukałam filmu w którym byłam pewna że grał Phoenix, a okazało się że to J.R.Meyers - obaj są świetni...

ValasHune

Oboje mają bliznę po zajęczej wardze. To czasami cecha dzieci alkocholików.

ValasHune

Tak, myśle, że są nieco podobni. Pomyliłam J.R. Meyers'a z J. Phoenix'em w Spacerze po linie, ale jak dłuzej się przyjrzałam, to niestety podobieństwo zniknęło....

eM2010

o boże,a ja myślałam że w tym filmie August Rush i serialu o Tudorach gra Joaquin Phoenix, tylko zastanawiałam się co z jego blizną.
ehh ślepa jestem chyba.

ValasHune

Jak dla mnie to bardziej podobny do Toma Hardy niż do Phoenixa, może przez te usta... ;)

ValasHune

Rzeczywiście trochę podobny do Phoenixa, ale nie tak podobny jak Butler do Crowe'a;)

remy_rachel

Szczerze powiedziawszy to nie podoba mi się porównywanie aktorów do innych gwiazd. Jonathan Rhys Meyers jest na tyle charyzmatyczny, że potrafiłby w najbliższych kilku latach stworzyć własny styl. Czekam tylko na "Oscarową" jego rolę, bo wiem, ze go na to stać. Oby tak dalej ;)

ValasHune

Mnie to w niektórych momentach inkarnacji przypominał Justina Barthe :P

ValasHune

Oglądając August Rush, cały czas miałem wrażenie, że widzę młodego Axl'a Rose'a. Naprawdę w tym w filmie są do siebie łudząco podobni.

ValasHune

Mnie uderzyło raczej podobieństwo do Manuela Neuera, ale rozumiem że nie każdy zna się na niemieckiej piłce - Neuer to bramkarz Bayernu Monachium, sprawdźcie sami, bo dla mnie są jak bracia : D

ValasHune

oboje mają takie dziwne usta ;p

ValasHune

tak tak! sa bardzo podobni, widzialam to juz dawno temu, powinni zagrac braci!!

zona_alkoholika

A swojego zapisałeś juz do AA? :D

aronn

zapisałabym, lecz jeszcze nie mam kogo, gdyż na dzisiejszy moment męża nie posiadam. Kierujesz się zapewne moim nickiem, lecz błędnie ;) :P

zona_alkoholika

He he to było małe zanęcenie wody...I już trochę wiem :P

aronn

Mimo wszystko,bardzo kontrowersyjny ten twój nick...

ValasHune

podbijam temat - dla mnie to on i Jamie Campbell Bower (nowy król Artur z serialu Camelot) są jak bracia - niesamowicie podobni ! jak oglądam Camelot to czasem mi się wydaje, że to Meyers pare lat młodszy ;)

ValasHune

zgadzam sie z toba w zupelnosci

ValasHune

tu macie spojrzenie;P http://1.fwcdn.pl/ph/92/64/399264/285917.1.jpg serialowcy powinni znać tego pana

ValasHune

jak zazwyczaj porównania znanych aktorów mnie wnerwiają to tu faktycznie musze się zgodzić że podobni są bardzo ( i te ich piękne oczy :D) tak sie właśnie zastanawiałam kogo on mi przypomina

ziuta052

Nie tylko ty.
Mi to do głowy nie wpadło, ale zgadzam się.
Obaj mają taką mroczną i tajemniczą nutkę, dodajmy jeszcze podobieństwo.
Ale wolę Jonathana!

ValasHune

Na tym zdjęciu profilowym to on wygląda jak Jude Law.

Pete

wstyd się przyznać ale ja w "wszystko gra" myślałam, ze to Joaquin.

ValasHune

Są bardzo podobni. Obaj cholernie przystojni.

AnneBoleyn1536

Moim zdaniem ze zdjęcia profilowego podobny jest do Gasparda Ulliela i to bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones